Через карантин і пандемію Івано-Франківськ втратив 221 мільйон гривень

 • Сьогодні, 26 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

  Вікторія Сусаніна, заступниця міського голови та начальниця фінансового управління, розповіла про виконання міського бюджету за 2020 рік. Загальна сума надходжень до бюджету становить 2 мільярди 526 мільйонів гривень при затвердженій сумі 2 мільярди 968 мільйонів. Виконання затвердженої суми на рік — 85,1%.

  “Ми дивимось у 2021 рік з оптимізмом, сподіваємся, що в цьому році не буде нових локдаунів чи карантинів. А у 2020 були суттєві бюджетні втрати через карантин – тотально нічого не працювало. Втім, все ж маємо ріст в 7.5% – але це дуже незначний ріст. Мінімальна зарплата ж зросла на 20%”, – сказала Вікторія Сусаніна.

  Втрати Івано-Франківська внаслідок пандемії Сусаніна оцінила в 221 мільйон гривень. Найбільше постраждали надходження податку на доходи фізичних осіб – адже чимало підприємств і підприємців не працювало під час карантину, а дехто взагалі змушений був закритися.

  За її словами, постраждало чимало сфер, які могли принести місту гроші. Зокрема, бюджет зменшиться і через те, що ВРУ скасувала пайові внески забудовників.

  Читайте також: Степанов розповів, чи планується ще один локдаун

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!