Чергова допомога на фронт: у Бурштині закупили й переобладнали два авто (ФОТО)

 • Василь Абрамів, керівник УДА Прикарпаття та один із командирів 47 окремої механізованої бригади, особисто приїхав забрати переобладнані авто – ГАЗ 66 та Фольксваген Т5, повідомляє «Галицький кореспондент».

  Як розповідає досвідчений захисник, «ці машини для нашого артилерійського дивізіону, які мають допомагати нищити ворогів. Наша команда молода і  бойовий дух на висоті, тому готові виконувати будь-які складні завдання».

  До слова, 47 бригада носить назву «Магура». Назва ця – історична, адже пов’язана з УПА (військові відділи УПА в 1944 році були об’єднані в Тактичний Відтинок 23 «Магура» й діяли у Станіславській області).

  Івану Зобківу, волонтеру УДА Прикарпаття (Української Добровольчої Армії) та його команді вдалося закупити авто за допомоги активної української діаспори в Парижі та Лейпцігу, а також небайдужим українцям. Освятив авто греко-католицький священник с. Більшівці Василь Завірач та поблагословив повертатися з Перемогою додому.

  «Війна триває, тому потреба в авто, технічному забезпеченні, що є розхідним матеріалом, є постійно. Потрібно ще більше об’єднуватися заради спільної швидкої Перемоги, ціна якої дуже велика. Щоб не утворився заморожений конфлікт, ми повинні назавжди й остаточно прогнати московську орду з нашої землі. Відкинути ворога не на 100 км, а на століття», – наголошує Іван Зобків.

  Наразі волонтери планують закупити ще авто до наступної поїздки перед Великоднем, тому закликають стежити за сторінкою УДА Прикарпаття, де висвітлені всі потреби. Діток же просять намалювати воїнам писанки та малюнки, які піднімають моральний дух українських захисників і дають ще більший стимул до боротьби.     

  Картка для благодійної допомоги

  4731219619308137 (Медвідь Н. Б.)

  Контактний телефон – 0979992848 (Іван Зобків)

  Юлія МАРЦІНІВ

  Також читайте, як Надія Тарнавська з Бурштина 9 років волонтерить.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!