Чоловік відсудив світло у “Прикапаттяобленерго”

 • «Прикарпаттяобленерго» відключив абонента, який успадкував будинок від померлих батьків і вчасно сплачував рахунки за електроенергію.

  Мешканцю Івано-Франківської області без попередження припинили електропостачання, ніяк про це не повідомивши. Абонент, який постійно проживав у будинку, оформленому на нього як спадкоємця після смерті батьків, та сплачував рахунки за електроенергію, залишився без електроенергії. Він звертався до «Прикарпаттяобленерго» з проханням відновити постачання, але його заяви залишилися без розгляду. Мешканець вважає дії Прикарпаттяобленерго неправомірними та звернувся до суду, пише “Верховенство права”. 

  Попри те, що сам споживач не укладав договір з Прикарпаттяобленерго, а укладав ще його батько, він вчасно сплачував рахунки за використану енергію, а тому у Прикарпаттяобленерго не було жодних підстав для відключення електропостачання без попередження.

  Суд, розглянувши матеріали справи, вирішив, що дії Прикарпаттяобленерго по відключенню абонента без належного попередження є неправомірними, і зобов’язав його поновити електропостачання споживачу. Посилання Прикарпаттяобленерго на те, що позивач не є споживачем електроенергії, оскільки з ним особисто не укладено договір про користування електричною енергією не заслуговують на увагу.

  Нагадаємо, Суд відправив у психлікарню франківця, який п’ять раз “мінував” будівлі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!