Чотири українки потрапили в рейтинг найвпливовіших людей світу за версією Time

 • До переліку потрапили медикиня й командирка батальйону «Госпітальєри», міністерка економіки, підприємиця та виконавча директорка київського Центру протидії корупції.

  Чотири українки потрапили до списку «100 найвпливовіших людей» світу від американського тижневика Time у щорічному рейтингу TIME100 Next. Перелік з’явився на сайті Time, передає «Главком».

  Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко увійшла у номінацію «лідери».

  «Міністр Свириденко є символом стійкості українського народу. З такими молодими, розумними та рішучими лідерами, як вона, на чолі післявоєнне майбутнє України виглядає яскравішим, ніж будь-коли», – йдеться у коментарі міністра торгівлі США Джими Раймондо у картці номінантки.

  Юлія Свириденко
  Юлія Свириденко
   
  Двох українок відзначили у категорії «Адвокати». Зокрема – це директорка Центру протидії корупції Дар’я Каленюк та очільниця добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич.

  «Каленюк висвітлює російські воєнні злочини, докладно описуючи особисті наслідки для окремих українців. І вона ганьбить олігархів і компанії, які наживаються, вливаючи гроші в російську військову машину», – йдеться у коментарі Кеннета Рота – американського адвоката, правозахисника і письменника у картці номінантки.

  Дар’я Каленюк
  Дар’я Каленюк

  Яна Зінкевич відіграла важливу роль у порятунку українських життів на передовій. 28-річна військова ветеранка очолює цивільний медичний батальйон «Госпітальєри». Під її керівництвом надана допомога та евакуйовано тисячі військовослужбовців і цивільних.

  «Госпітальєри» зібрали гроші для свого спеціального навчального центру зі спеціальним обладнанням, де команда Зінкевич може підготувати нове покоління волонтерів-парамедиків», – йдеться у коментарі.

  Яна Зінкевич
  Яна Зінкевич

  Анастасія Волкова, яка увійшла в номінацію «інноватори», є засновницею проєкту Flurosat, що надає технологічні послуги аграрному бізнесу. Штучний інтелект аналізує супутникові фото і прогнозує проблеми, які можуть виникнути з врожаєм. У коментарі у картці номінантки зазначається, що компанія Волкової дає змогу таким гігантам, як General Mills і Kelloggʼs досягати своїх кліматичних цілей.

  Анастасія Волкова
  Анастасія Волкова
   
   
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!