Де тепло, де холодно: у Франківську розповіли, як розпочався опалювальний сезон

 • Сьогодні, 23 жовтня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада в міського голови Руслана Марцінківа.

  Руслан Гайда, директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» розповів про стан запуску опалення в місті. Він сказав, що опалювальний сезон розпочався 16 жовтня.

  «16 жовтня запустили – 24 котельні, 17 – 5 котелень,18 – одну котельню і 22 жовтня також одну», – зазначив Гайда.

  Він додав, що тепло подано у 18 навчальних закладів, 4 школи-садочки, 9 об’єктів освіти, 22 школи і гімназії, 31 лікувальний заклад та 570 будинків. Проте станом на 19 жовтня без тепла залишилось 60 будинків. Міський голова зазначив, що інформація не відповідає дійсності, бо ще 16 будинків не опалюються.

  «Вам напевне не все доповідають», – зазначив міський голова.

  Та Гайда відповів, що він не може відповідати за всі будинки, особливо ті, які вони не обслуговують. Також директор ТКЕ зазначив, що у них бракує 63 працівника.

  Сергій Мельник, директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» доповів, що тепло вони подали до всіх соціально важливих об’єктів, окрім жіночої консультації, бо там прорив.

  «Також на Республіканській стався прорив і до 7 буднків не доходить тепло. А ми не можемо знайти прорив», – зазначив Мельник.

  Окрім того, головний комунальник міста Михайло Смушак зазначив, що дійсно цьогоріч тепло є у всіх закладах освіти. Він додав, що часто люди звертаються через розповітрення батарей. Мовляв, це дуже легко зробити, але багато хто чекає, що хтось прийде і зробить.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!