Де в Івано-Франківську навчають альпінізму

 • Івано-Франківський міський Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді оголосив набір на тренування дітей віком від 10 років.

  У закладі позашкільної освіти можуть набрати ще понад півсотні охочих навчитися азам пішохідного та спортивного туризму.

  Зареєструвати школяра на гуртки можна за посиланням.

  Нагадаємо, Центр працює в Івано-Франківську вже кілька років. Усього тут займається понад півсотні дітей. Учні вчаться розкладати намет, орієнтуватися на місцевості, долати гірські перешкоди.

  Днями у Центрі відкрили спеціальну альпійську стінку для лазіння. Одягаючи страхувальні системи та закріплюючись карабінами, діти можуть тренуватися долати перешкоди: підйоми, спуски, переправи, а також розвивати вправність скелелазіння.

  «Це стінка для лазіння, на якій є необхідні зачепи, відповідає техніці безпеки та необхідним параметрам. У цьому залі діти вчаться основам і азам спортивного туризму. Потім переносять це з собою в майбутні подорожі, походи, екскурсії горами і знаходять себе серед всієї туристичної родини», – розповідає Роман Лисюк, директор міського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

  «15 років тому цей будинок стояв занедбаний. Ми його капітально відремонтували та зробили тут центр туризму. Tакий центр і заклад для наших дітей є досить корисний. Все більше дітей хоче займатися туризмом, краєзнавством. Тому збільшуємо кількість позашкільної роботи, де дитина може після занять залишатися і вчитися чомусь корисному. А краєзнавство, туризм завжди в житті знадобляться», – переконаний голова Франківської громади Руслан Марцінків.

  До теми: На Франківщині відкрили прихисток на 400 осіб

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!