Дебати відбулися: про що говорили кандидати в президенти України

 • Сьогодні, 19 квітня, о 19:00 у Києві на НСК “Олімпійський” пройшли дебати між кандидатами на пост Президента України – Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

  Чинний глава держави Петро Порошенко та Володимир Зеленський з’явилися на стадіоні майже одночасно. Кандидати мали виступати на різних сценах, проте сталося неочікуване – Порошенко прийшов на сцену до Зеленського, де вони й дебатували.

  Спочатку, Петро Порошенко та Володимир Зеленський виступили зі вступним словом.

  Після цього вони задавали одне одному питання. З-поміж іншого звучали звинувачення на сторону оточення, як від одного так і від іншого.

  Володимир Зеленський спростовував інформацію, щодо того, що він ховався від повісток і розповідав, що ніколи не розмовляв із Путіним, нагадав що іде на один термін. Зробив також гучні заяви: “краще бути котом у мішку ніж вовком в овечій шкурі”, “я ваш вирок”. З приводу Коломойського відповів, що всі люди які порушують закон – сядуть за грати.

  Петро Порошенко сказав, що все що каже Зеленський неправда, бо насправді всередині нього сидять соратники олігархів, заявивши, що Володимир Зеленський, можливо, гарна людина, але це обгортка що покриває тих, хто втік з нашої країни й хоче повернутсия. Також запевнив, що 1+1 росповсюджує російські фейки про нього. Порошенко нагадав, що треба закінчити війну і нагадав, що треба продовжити будівництво армії.

  Непередбачуваним був момент після того, як Порошенко задав питання Зеленському про те, коли він вибачиться перед українцями за повірняння держави з повією.

 • У відповіді Володимир Зеленський став на коліна й закликав Петра Порошенка зробити те є саме.

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!