Депортації не буде: у МВС Польщі заявили, що українським біженцям продовжать захист навіть без паспорта

 • Польща готова продовжити захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня, зокрема для тих, хто не матиме діючих документів.

  Про це пише Gazeta з посиланням на заяву голови МВС Польщі Марчіна Кєрвінського, передає УНН.  

  За його словами, Польща готова охороняти права українських біженців і нікому не передасть їх приватних даних, в тому числі Україні.

  “Ми знайдемо спосіб, щоб розв’язати цю проблему. Нам треба діяти мудро і раціонально. Всі речі, які стосуються українців у Польщі прописані в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня. Ті, хто не матимуть паспортів, будуть підлягати тимчасовому захисту. Польща буде охороняти їх права і нікому не передасть їх приватних даних, в тому числі Україні”, – заявив голова МВС Польщі.

  Раніше очільник Міноборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш припустив, що Варшава може допомогти Україні повернути до країни військовозобов’язаних чоловіків, з-поміж біженців.

 • Зокрема, він заявив, що українські громадяни мають зобов’язання перед державою. За його словами, цим громадянам України не продовжать право на перебування в Польщі і не виключив можливість депортації.

  Читайте також: Байден підписав закон про допомогу Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!