Депутати Івано-Франківської облради проти передачі будинку правосуддя

 • Сьогодні, 6 вересня, відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунального власністю, розвитку малого і середнього бізнесу. Обговорили питання передачі будинку правосуддя.

  На порядку денному 27 питань. Одне із розглянутих про звернення державної судової адміністрації України та апеляційного суду Івано-Франківської області щодо передачі їм майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень на вул. Грюнвальдській, 11 у м. Івано-Франківську.

  Читайте також: Убезпечити від нечистоплотних: франківські депутати бояться спекуляцій на землі для атовців

  «Таке приміщення недоцільно передавати. Там є орендарі, на яких ми заробляємо гроші. Там є судова адміністрація та інші установи», – коментує ситуацію  Василь Даниш.

  Голова комісії Остап Дзеса зауважує, що у депутатів немає заперечень, щоб вони працювали. Країна розвивається, треба здійснювати правосуддя, але передавати приміщення не варто.

  Судова адміністрація звернулася з таким проханням через те, що вони планують провести ремонт у вказаному приміщенні. Присутні питання про передачу не підтримали.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!