Дербі з присмаком розгрому

• У неділю, 23 серпня, були зіграні матчі 19-го туру обласної футбольної першості серед команд Першої ліги.

У центральному протистоянні, яке відбулося в Коломиї, місцеві «Карпати» досить несподівано поступилися «Калушу». Гості вже на початку гри приголомшили своїх опонентів. На першій хвилині матчу Януш відкрив рахунок. Скориставшись розгубленістю коломиян, підопічні Романа Драгана забили вдруге – на 8-ій хвилині відзначився Лавринюк. Відігратись після такого «нокдауну» (0:2) господарі не зуміли, відтак ще далі відпустили у турнірній таблиці лідера змагань – «Оскар» з Підгір’я. Завдяки переконливій перемозі над «Нафтовиком» (4:0) команда Ігоря Клебана тепер випереджає найближчого переслідувача на 8 очок. Щоправда, «Карпати» мають гру в запасі.

11900037_987337977964550_159302639379999105_n

Калуш» несподівано переміг у Коломиї (0:2)

Поразка команди з Коломиї ще більше загострила боротьбу за місця на п’єдесталі. Завдяки мінімальний перемозі у Турці (0:1) чинний чемпіон області «Карпати» (Брошнів-Осада) зрівнялися за кількістю очок із коломиянами. Поступово наближається до трійки лідерів «Дністер», який у звітному турі без особливих проблем розібрався з «Гуцульщиною» – 2:0. В унісон із галичанами йде «Калуш», який, як вже зазначалося, здобув дев’яту перемогу в сезоні.

• Натомість в Івано-Франківську відбулося чергове дербі. Цього разу «Галичина» приймала на стадіоні «Наука» «Тепловик-ДЮСШ-3». На жаль, боротьби не вийшло. Гості відкрили рахунок на 33-ій хвилині – відзначився Ігор Гуменяк. На початку другого тайму Богдан Оринчак збільшив перевагу своєї команди. Згодом Павло Якібчук і той же Оринчак довели рахунок до розгромного – 4:0 на користь «тепловиків». Цікаво, що у грі юнацьких складів підопічні Василя Яцурака також розбили «галичан» – 6:0.

Цієї неділі, 30 серпня, центральний поєдинок 20-го туру відбудеться у Брошневі, де місцеві «Карпати» захищатимуть свою третю позицію від «Дністра». Наразі команди перебувають на відстані лише чотирьох пунктів. Натомість лідери зіграють на виїзді. «Оскар» вирушить у Косів, а коломийські «Карпати» завітають у Городенку. До слова, «Пробій», показав досить змістовну гру в Івано-Франківську. На стадіоні «Рух» відбувся справжній трилер, переможцем якого у результаті вийшла «Ніка» (3:2).