“Держава – Ніщо”: Голову обласної ради обурив базар перед Білим Домом у Франківську

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич негативно прокоментував торгові палатки, що з’явилися перед Білом домом в Івано-Франківську з нагоди святкування Дня міста.

Свої думки з цього приводу, він написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук»:

“Той, хто придумав вкотре влаштувати п’яний базар, діє цілком у постмодерністському дусі заперечення всіх традиційних та вже усталених правил співжиття. Зокрема і заперечення інституції Держави в особі місцевих органів влади. Він, очевидно, намагається продемонструвати, що Держава – Ніщо! Щось – це демонстративне пиво, шашлик і п’яний балаган перед вікнами й дверима її місцевого представництва”, – написав Голова обласної ради.

Олександр Сич також додав, що невідомо, чи автор такої “креативної” ідеї усвідомлює, що у цьому перехідному мінливому світі поряд з Постмодерном існує і недозаперечений Модерн:

“Постмодерн може зруйнувати інституційно слабкі держави, залишивши на мапі світу давно усталені модерні держави. І чи комфортно йому буде жити у цьому постмодерному світі, якщо замість своєї недосконалої Держави знову матиме на нібито своїй землі колоніальну адмінітсрацію НеСвоєї і вже майже забутої Імперії модерного періоду? Чиїсь там сподівання, що молох Постмодерну пожиратиме своїх жертв вибірково марні” – йдеться у продовженні.

Голова Івано-Франківської обласної ради переконаний, що спочатку Постмодерн засіє у придатний суспільний ґрунт зерно сумніву, чи потрібна централізована держава, якщо є регіони. Після того настане час місцевих державних адміністрацій, як її повноважних інституційних представників, а далі нігілістична спіраль набиратиме всі більших обертів: не потрібно обласної ради, якщо є громади:

“Не потрібно міської ради і її очільника, якщо є мікрорайони і приміські села. А хіба недостатньо просто квартальних та вуличних комітетів?! Зрештою, а для чого й вони, якщо є комітети будинкові?! Й насамкінець – хіба людина не вінець Господньої творчості?! То ж геть будь-яке владне насилля над нею! Цілком у модному нині ліберальному й антикосервативному та антинаціоналістичному дусі. У фіналі – хаос і “шляхетна” місія нешляхетних сусідів щодо наведення порядку на ніким не контрольованій території. А все ж розпочиналося так драйвово і постмодерно – із невинного пива, клозетів і загадженої бруківки перед дверима і вікнами місцевого Палацу Народовладдя”, – закінчує Олександр Сич.

Нагадаємо, цими днями Івано-Франківськ святкує День міста.

Зокрема, в рамках святкування середмістя Івано-Франківська заполонили живі скульптури (фоторепортаж).

Читайте також: Метал, вогонь і птахи: у Франківську розпочалось “Свято Ковалів” (фоторепортаж).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!