Дев’ятеро коломиян стали кращими юними науковцями області

 • 25 та 26 лютого відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

  Юні коломияни вибороли на них призові місця, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Богдана Станіславського.

  За його словами, кращими юними науковцями області стали дев’ять коломиян.

  Роман Марисик з ліцею №1 отримав перше місце за роботу “Виготовлення та дослідження фотодіодів Графіт/CdZnTe з підвищеною радіаційною стійкістю”. Його вчитель – Надія Волинська.

  Анастасія Ятлук з ліцею №9 отримала перше місце за роботу “Моделювання поведінки сипких дрібнозернистих матеріалів”. Її вчитель – Людмила Книгницька.

  Назар Михайлищук з ліцею №1 отримав перше місце за роботу “Вплив обробки поверхні CdTe іонами газів на властивості гетеропереходів MoOx/n-CdTe”. Його вчитель – Надія Волинська.

  Надія Грицанюк з ліцею №9 отримала друге місце з роботою “Використання методів біоіндикації для оцінки екологічного стану парку К. Трильовського м. Коломиї”. Її вчитель – Марія Костинюк.

  Олег Вінтонюк з ліцею №9 отримав третє місце за роботу “Риси утопії в романі Бернара Вербера “Скриня Пандори”. Його вчитель – Еліна Симчич.

  Лідія Сметанюк з ліцею №9 отримала третє місце за роботу “Вплив військової агресії на обсяги та структуру продовольчої торгівлі України”. Її вчитель – Тетяна Гуцуляк.

  Ще троє коломиян посіли призові місця на конкурсі, але йшли на нього від Івано-Франківської МАН.

  Іван Максимчук, учень ліцею №9, посів друге місце з роботою “Можливості енергозабезпечення вітровими генераторами малопотужних пристроїв у квартирах та приватних будинках”. Вчитель: Гургула Г.Я.

  Антон Триф’янчин, учень ліцею №9, посів друге місце з роботою “Діоти Шотткі Графіт/n-Cd1-xZnxTe за технологією “Олівець на напівпровіднику”. Вчитель: Гургула Г. Я.

  Вікторія Григорів, учениця ліцею №9, посіла третє місце з роботою “Дослідження фізико-хімічних показників чорного чаю”. Вчитель: Кушка Н.Й.

  “Четверо коломиян взяли участь у конкурсі, але, на жаль, їм не дали призові місця. Та ми ними не менше пишаємось. Це Христина Тимків з ліцею №4, Ангеліна Глумик з ліцею №9, Ярослав Витвицький з ліцею №5, Вероніка Івасюк з центру позашкільної освіти. Переконаний, що їхні головні перемоги ще попереду”, – додає міський голова.

  До теми: Франківка Діана Зазубик стала призеркою вісьмох обласних олімпіад

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!