Для боротьби з COVID-19: прикарпатські лікарні отримали гуманітарну допомогу зі США

 • Три медичні заклади Івано-Франківська та області отримали гуманітарну допомогу із США для боротьби з COVID-19.

  Її передавали сьогодні, 3 вересня, від кількох благодійних фондів
  та організацій – Благодійного Фонду компанії SoftServe “Відкриті очі”, ГО “Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна” та Благодійного Фонду “Християнська місія’, інформує “Галицький кореспондент”.

  Гуманітарна допомога включає засоби індивідуального захисту для
  медиків, швидкі тест-системи та інші витратні матеріали, які щодня
  використовують у лікарнях.

  “Сьогодні передаємо великий гуманітарний груз, який направлений на захист медпрацівників від коронавірусу. Його отримали Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Тисменицька міська лікарня та Івано-Франківська
  обласна лікарня допомоги невиліковно хворим “Хоспіс”. Обирали по тому, що було в контейнері. Більшість речей спрямовані на індивідуальний захист для лікарів проти коронавірусу та для гігієнічного догляду за хворими, тому в список потрапив ще й хоспіс”, — розповідає Денис Волинський, викладач ІФНМУ, лікар-кардіолог, голова правління ГО “Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна”.

  Гуманітарна допомога, яку сьогодні передали лікарням обійшлася в п’ять мільйонів гривень.

  “Найгірший район по ситуації з COVID19 – це Городенківський. Там понад 40 % завантаженості ліжок, ну і в Івано-Франківську обласну лікарню госпіталізують багато хворих. Але темпи вакцинації збільшуються, вакцин є багато і в великих кількостях, тому треба вакцинуватися”, — наголошує Ігор Дмитренко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

  Тетяна Градюк, голова Тисменицької ОТГ наголошує на тому, що допомагати лікарям можуть і люди, які будуть щепитися від коронавірусу.

  “Це дуже важливо коли ми об’єднуємо свої зусилля, адже разом легше це побороти. Ситуація з коронавірусом по трохи ускладнюється, скоро наша лікарня буде розгортати ковідні ліжка. Я би хотіла, щоб люди вакцинувалися і таким чином допомогли нашим медикам”, — ділиться Тетяна Градюк, голова Тисменицької ОТГ.

  До теми: ювенальні поліцейські Івано-Франківщини передали дітям шкільне приладдя

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!