Для Івано-Франківської обласної клінічної лікарні закупили чотири дихальні апарати

 • Щоб надавати якісну медичну допомогу відповідно до лікувально-діагностичних стандартів жителям Прикарпаття, нещодавно в палату інтенсивної терапії нейрохірургічного відділення обласної клінічної лікарні, за сприянням нородного депутата України Володимира Шкварилюка, а також інших людей, небайдужих до медицини, придбали чотири дихальні апарати.

  «Палата інтенсивної терапії займає ключове місце у забезпеченні лікувальної допомоги хворим, адже саме вона призначена для надання допомоги хворим, які перебувають у критичному стані, – говорить завідувач нейрохірургічного відділення ОКЛ Юліан Худецький. – Те, що може здаватись дрібницею в повсякденному житті, в палаті інтенсивної терапії має надзвичайно важливе значення і від чого нерідко залежить кінцева ефективність всього процесу хірургічного лікування. Ми радіємо, що допомога від небайдужих людей, сприятиме покращенню обслуговування, порятунку життів, виходжування та реабілітації пацієнтів», інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА. 

  Щорічно у даному відділенні лікується майже 1000 хворих, з яких половині проводять оперативні втручання. До 50 операцій в рік проводиться при виявленні пухлин головного мозку різної локалізації.

  За словами завідувача, нині в обласній лікарні є всі необхідні можливості для діагностики травм і захворювань нейрохірургічного профілю і проведення операцій. Відділення забезпечене усіма кадрами для надання допомоги пацієнтам, а це 10 лікарів – нейрохірургів вищої та першої категорії, 6 лікарів – анестезіологів, працівники кафедри нейрохірургії ІФНМУ, а також 29 працівників середнього та молодшого медичного персоналу, які щороку удосконалюють свою майстерність у вітчизняних та зарубіжних клініках, на курсах і конференціях.

  Палата інтенсивної терапії нейрохірургічного відділення обладнані сучасною лікувально-діагностичною та наркозно-дихальною апаратурою. До кожного лікарняного ліжка підведено централізовано систему подачі кисню. Цілодобово здійснюється моніторинг життєво-важливих систем організму (ЕКГ, вимірювання артеріального та внутрічерепного тиску, пульсоксиметрія та ін.).

  За допомогою технічного оснащення, а саме: рентгенопераційної системи, комп’ютерного томографа, магнітно-резонансної томографії стало можливим діагностувати різні важкі захворювання, які раніше давали великий відсоток смертності. Застосування нового операційного мікроскопу дозволило значно збільшити обсяг і покращити якість оперативних втручань. 

 • Нагадаємо, Тлумацька центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!