Дмитро Міхалець розповів про проблему з п’яними водіями та іноземною реєстрацією автомобілів

 • 22 червня в Івано-Франківську начальник управління патрульної поліції Дмитро Міхалець провів брифінг з журналістами та громадськими активістами. Дискусія відбулась у досить неформальній обстановці – за чашкою кави.

  Відповідаючи на питання одного з активістів, Дмитро Міхалець розповів, що у місті стали частіше проводитись профілактичні заходи з метою недопущення скоєння ДТП нетверезими водіями.

  “Подібні профілактичні заходи будуть проводитись і надалі. У водія, якщо він поводить себе адекватно, поверхнева перевірка та спілкування з інспекторами займає 5-7 хвилин: перевірка документів, короткий огляд та тест на стан сп’яніння”, – зазначив начальник патрульної поліції.

  Ще одною темою, піднятою на зустрічі, стали автомобілі на іноземних номерах. За словами Міхальця, ця проблема набула суспільного резонансу, але наразі патрульні не можуть вплинути на ситуацію. І поки поліцейські чекають на вирішення проблеми з боку Кабміну, тільки митниця має методи боротьби з власниками автомобілів на польській та іншій іноземній реєстрації.

  “Коли такий автомобіль спричиняє ДТП, то дуже важко встановити, хто ж є його власником насправді, на кого він зареєстрований. Це є проблемою, і її потрібно вирішувати”, – додав головний поліцейський Івано-Франківська.

  Читайте також: Дмитро Міхалець розповів, як франківська родина до останнього боролася за свої права на дорозі

  Людмила Оленюк

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!