До Франківська з робочим візитом приїхав перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів

 • Сьогодні, 17 лютого, до Івано-Франківська з робочим візитом приїхав перший віце-прем’єр-міністр України – міністр екомонічного розвитку та торгівлі Степан Кубів. Він взяв участь у засіданні Ради з просування експорту Прикарпатського регіону.

  “Минулого року була проведена велика робота на підтримку експортерів. Макростабілізація, яка була досягнута в минулому році, говорить, що наші можливості в 2017 році будуть вищими. Загальний економічний успіх країни складається з регіональних”, – розповів Степан Кубів.

  Він також згадав про трагічні події Майдану трирічної давності, подякував всім за патріотичну позицію та вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання. На засідання ради прибули й народні депутати – Михайло Довбенко, Юрій Соловей.

  “Вперше за 6 років ми стикнулися з ситуацією, коли робочі місця створюються швидше, ніж знаходяться люди, готові працювати. Щодо Івано-Франківщини зазначу: керівництво міста і області має однакове бачення проблем регіону”, – додав Степан Кубів.

  Високопосадовець також зазначив, що багато світових краін сприймають Україну як потенційно дуже хорошого економічного партнера.

  “Рада міжнародної торгівлі при КМУ буде формувати і просувати експорт з точки зору митно-тарифного регулювання і торгівельного принципу простоти. Всі речі є складними, коли вони є прості. Всі речі є простими, коли вони є вузькі. І всі речі є ефективними, коли вони є швидкі”, – висловився перший віце-прем’єр.

  Потім Степан Кубів та Олег Гончарук обговорили напрямки розвитку Прикарпаття

  DSC_7341 DSC_7345 DSC_7347

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!