До Галича на пленер приїхали одеські митці

 • У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» вітали учнів та викладачів Одеського художнього училища ім. М. Грекова – учасників творчого пленеру «Літні галицькі акварелі».

  З вітальними словами до учасників заходу звернулися заступник генерального директора заповідника Семен Побуцький, заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак, директор Малої академії народних ремесел Стефанія Сидорук. Вони побажали юним художникам приємних вражень від відвідування Галича та змістовного відпочинку.

  Гості перебуватимуть на Прикарпатті 6 днів. Разом із учнями МАНР вони малюватимуть пам’ятки історії давнього Галича, побувають на екскурсіях в Карпатах, Івано-Франківську, Угринові, зможуть пізнати колорит та особливості нашого краю, ознайомитись з його історією та звичаями, а отримані враження від побаченого і почутого одразу передати фарбами на папері.

  Як підсумок пленеру – у суботу, 10 червня, всі бажаючі зможуть відвідати виставку робіт одеситів і галичан під назвою «Літні галицькі акварелі».

  Нагадаємо, В Івано-Франківську юні художники малювали Бельгію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!