До уваги прикарпатців: росіяни платять гроші за поширення в соцмережі фейків про «підозрілі автомобілі»

 • Управління СБ України в Івано-Франківській області попереджає мешканців Івано-Франківська та області про те, що росіяни платять гроші за поширення в соцмережі фейків про «підозрілі автомобілі».

  Також в Управлінні пояснюють як відрізнити фейк.

  “Якщо читаєте у соцмережі слова «УВАГА! Бачили підозрілу машину. Поширюйте!!!», то перед вами російський фейк або робота несвідомого панікера. У жодному разі не поширюйте”, – закликають в СБУ.

  Той, хто бачить підозрілу машину, телефонує 102 або в СБУ. Наряд її затримує. Той, хто пише в соцмережу, поширює паніку.

  Поліція та СБУ з соцмереж інформацію не беруть.

  “Натомість панічний пост шириться, викликаючи ще більше паніки серед безпомічних жінок і дітей, які лише й можуть, що робити репости. З тисячами репостів панічний допис перетинає кордони областей, ширячи занепокоєння і нервозність без жодної користі.

  Поширювачі грають на руку ворогу! Допис “підозрілі машини на номерах” читають люди по всій Україні. Вони не мають поняття про інформаційну гігієну та телефонують у поліцію, повідомляючи те, чого не бачили на власні очі.

  Вони займають екстрений телефон дурницями і завалюють правоохоронців непотрібною роботою. Цього і домагається ворог”, – пояснюють правоохоронці.

  Повідомляйте лише те, що бачите на власні очі!

  Читайте також: Прикарпатцю пропонували 25 доларів за мітку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!