До відновлення повноформатного навчання до 15 вересня будуть готові понад 70% шкіл, – Шкарлет

 • Планується, що до 15 вересня 71% українських шкіл будуть готові до відновлення повноформатного навчання.

  Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет сказав під час телемарафону, передає “Укрінформ”.

  “У мене стриманий оптимізм щодо повернення, адже на сьогодні меседж, який дамо, так і буде. Бо на 15 вересня ми розраховуємо, що 71% українських шкіл буде по безпековій ситуації готовий до повноформатного навчання”, – сказав Шкарлет.

  За його даними, 1 вересня перший дзвоник у декількох форматах пролунав у 12 906 школах. Зокрема, 3 540 шкіл працюють у повноформатному режимі стовідсотково, 3 870 – у змішаному форматі, який передбачає як онлайн, так і повноформатне навчання. А 5 490 шкіл працюватимуть виключно у режимі онлайн, адже у них або відсутні укриття, або навчальний заклад розташований на небезпечній нині території.

  “У повноформатному режимі навчатимуться 864, 5 тисячі дітей, батьки яких обрали й повірили школі та визначили саме ту тезу, яку ми формували упродовж усього літа – “Повертайся до навчання”. 1 млн 782 тисячі дітей будуть навчатися виключно в онлайн-форматі, бо так визначили батьки, так визначили школи, так визначили територіальні громади та засновники. І 1 млн 252 тис. навчатимуться змішано: частина уроків проходитиме в онлайн-форматі, частина – в повноформатному режимі”, – сказав глава МОН.

  Урядовець також звернув увагу на зменшення кількості учнів, які від початку повномасштабного вторгнення росії виїхали в інші країни.

  До теми: Стало відомо, скільки закладів освіти працюватиме у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!