«Добре, що досвід КВК, а не Партії регіонів»: у Раді сталася перепалка між Стефанчуком і Гончаренком, який ініціював його відставку

 • Під час голосування за поправки Гончаренко дорікнув, що під час війни «Верховна Рада не займається питаннями військовослужбовців».

  Під час засідання парламенту в суботу, 10 червня, між народним депутатом від Європейської Солідарності Олексієм Гончаренком і очільником парламенту Русланом Стефанчуком сталася перепалка. Перед цим перший ініціював процедуру відставки останнього, про це пише “НВ”.

  Олексій Гончаренко згадав про законопроєкт про повернення бійцям щомісячних доплат на 30 тисяч гривень і відпустки для військових.

  Стефанчук попросив нардепа казати «по суті, що вам не подобається». Потім у перервах між голосуванням та іншими репліками між нардепом та головою парламенту відбувся такий діалог, на який у залі відреагували сміхом:

  — Я по суті, як каже пан голова: давайте швидше, швидше[…]

  — Олексію Олексійовичу, ще раз: ви постійно до мене звертаєтесь, ви мене постійно з кимось плутаєте. Я вам ніколи не казав «швидше, швидше». Може, хтось інший вам казав… Будь ласка, давайте, усе-таки в межах нашого[…]

  — Я дуже радий, що в нас голова має теж досвід КВК. Це, безумовно, допомагає вести йому засідання Верховної Ради, — сказав Гончаренко.

  — Я дуже радий, що я мав досвід КВК, а не Партії регіонів , — відповів Стефанчук.

  Перед засіданням 10 червня Гончаренко заявив, що ініціює процедуру відставки спікера парламенту. Причиною він назвав «бездіяльність Верховної Ради» щодо повернення військовослужбовцям щомісячних доплат у розмірі 30 тисяч грн. 12 червня депутати почали збирати підписи за його відкликання.

  До теми: Екснардепа Тараса Чорновола облили зеленкою та кинули у смітник після хамства у бік Михайлової (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!