Додаток “Дія” змінив правила завантаження ковід-сертифіката

 • Уряд спростив для громадян процес долучення ковід-сертифіката до документів у “Дії”, тепер для цього не потрібно крутити головою.

  Про це йдеться у повідомленні Мінцифри та відеороз’ясненні міністра Михайла Федорова.

  Для завантаження сертифіката про вакцинацію відтепер не потрібен електронний підпис, який вимагав підтвердження особи за допомогою серії фото. Саме цей процес часто видавав користувачам помилки, а жарти про біль у шиї після спроб підвантажити сертифікат вже стали мемами у мережі.

  Тепер електронний документ про вакцинацію проти ковід в “Дії” буде з’являтися автоматично, якщо надати згоду кліком.

  До теми: Помилки в додатку “Дія” планують виправити, – Федоров

  “Створення сертифіката без підпису вже доступно в останньому оновленні застосунку, тож оновіть його. Відтепер українцям не потрібно мати е-підпис для того, щоб згенерувати COVID-сертифікат, як на порталі, так і у застосунку Дія – достатньо буде авторизації через BankID чи MobileID. Для того, щоб отримати сертифікат у застосунку Дія, у вас має бути ID-картка чи біометричний закордонний паспорт. У іншому випадку, ви можете зробити це на порталі”, – кажуть у міністерстві.

 • Як згенерувати сертифікат у застосунку: необхідно авторизуватися, натиснути “Послуги” та обрати пункт “COVID-сертифікати” – “Отримати сертифікат”. Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у “Дію”.

  Нагадаємо, на Прикарпатті продавці тікають від поліції, яка перевіряє ковід-сертифікати (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!