Долю локдауну в Україні вирішать сьогодні

 • Сьогодні, 30 листопада,  представники Кабінету Міністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

  Про це повідомляють на сторінці Офісу президента.

  Про результати сповістять якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню. 

  «Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров’я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути», – зазначив президент Володимир Зеленський.

  Водночас обговорили останні дані щодо розвитку подій. Також повідомили, що вже з понеділка розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відсьогодні почнеться їхня закупівля. За відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрічі з ним українці можуть телефонувати на створену гарячу лінію МОЗ, де вони отримають консультацію; за необхідності, до них виїде мобільна бригада, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

  Голова Національної поліції Ігор Клименко поінформував, що за порушення маскового режиму правоохоронці склали 8600 протоколів.

  Читайте також: В Україні за добу зафіксували ​​9 946 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 504

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!