Донька Путіна намагається розширити вплив Росії на Африку через цифрові проєкти, – Bloomberg

 • Росія прагне розвинути тісніші зв’язки з Африкою через ІТ-сферу.

  Молодша дочка Путіна, Катерина Тихонова, підтримує IT-проєкти, спрямовані на зміцнення зв’язків Росії з Африкою. Офіційні особи майже з 30 африканських країн зустрічаються з російськими технічними експертами в Москві.

  До Москви запросили чиновників із близько 30 африканських країн для зустрічі з російськими IT-фахівцями та інвесторами. Проєкт підтримує центр “Інопрактика”, генеральною директоркою якого є молодша донька російського диктатора Володимира Путіна Катерина Тихонова. Про це йдеться у матеріалі видання Bloomberg, передає УНН.

  Як пише видання, Кремль прагне тісніших зв’язків із країнами глобального Півдня, щоб протистояти впливу санкцій США та Європи, запроваджених через війну в Україні.

  Зустріч африканських чиновників у Росії є частиною інформаційно-пропагандистського проєкту під назвою “Програма обміну знаннями в галузі електронного управління”, який фонд запустив у липні 2023 року спільно з Московською Вищою школою економіки.

  “Просуваючи свій цифровий досвід у різних галузях, від кібербезпеки до державних послуг та електронного голосування, Росія може отримати перевагу у конкуренції з Китаєм, США та Європейським Союзом за вплив на континенті”, – йдеться у повідомленні.

  Відомо, що російський диктатор ретельно приховує приватне життя 37-річної Тихонової та її старшої сестри, 38-річної Марії Воронцової. Путін публічно не визнав, що вони є його доньками.

  Читайте також: Столтенберг розповів, як F-16 змінять ситуацію на полі бою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!