“Дорогу зроблять, коли ми повмираємо”: жителі Богородчанщини вимагають ремонту автошляху

Сьогодні, 11 вересня, в Івано-Франківськ приїхали мешканці села Жураки Богородчанського району.

Люди вимагають ремонту дороги через село. Його їм обіцяли ще попередній голова ОДА Олег Гончарук та його заступниця Марія Савка. Було й попереднє рекомендаційне рішення про виділення грошей, але досі нічого не зроблено. Протестувальники налаштовані рішуче – в разі відсутності реакції влади вони обіцяють перекривати дорогу методом постійної ходьби по пішохідному переході.

“Ми з вами знайомі, на вашій дорозі ми бачились. Зараз прийнято рішення відремонтувати 3-4 кілометри вашої дороги в наступному році. І за 2-3 роки в вас буде нова дорога, цього року – кілометр чи два. Обіцяю вам це, якщо не буде – прийдете і порвете мене на клапті”, – сказав присутнім голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Одна з протестувальниць, голова села Жураки Марія Бабчук, на це відповіла, що вірить словам нового голови облдержадміністрації, але в разі недотримання обіцянок – вдаватиметься до рішучих заходів.

“Ми не згідні з тим, щоб нам зробили дорогу, коли ми вже повмираємо”, – каже Марія Бабчук.

“Зараз ми підготуємо документацію, і до весни зможемо почати серйозні роботи. А зараз грошей нема, я їх ніде не дістану на завтра”, – заявив Денис Шмигаль.

Депутат обласної ради Святослав Никорович пояснив, що люди чекали на ремонт своєї дороги, обіцяний Олегом Гончаруком. А натомість дорогу зробили в селі Монастирчани.

Нагадаємо, жителі кількох прикарпатських сіл перекрили дорогу на Рожнятівщині. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!