Довідки, свідоцтва, паспорти: у Бурштинській ОТГ визначили, хто за що відповідає

 • Сьогодні, 2 грудня, відбувся семінар-нарада щодо організації роботи старост сіл, які приєдналися до Бурштинської територіальної громади.

  На початку заходу міський голова Василь Андрієшин зазначив, що старости тепер є ключовими особами в селі, у них буде багато роботи, але основна функція старости – завжди контактувати з людьми, щоб вони могли отримувати якісні послуги, повідомляє Бурштинська міська рада.

  Під час зустрічі виступили начальник відділу соціального захисту населення Світлана Коцур, начальник служби у справах дітей Світлана Козар, начальник відділу молоді, спорту, гендерної політики та сім’ї Марія Козар, які ознайомили старост із відповідними напрямами роботи, узгодили план спільних дій.

  Зокрема, старостам перш за все необхідно виявити на своїх старостинських округах літніх одиноких людей, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, розробити відповідні бази даних.

  Крім того, начальник Центру надання адміністративних послуг Світлана Видай наголосила, що у зв’язку із приведенням до відповідності усіх необхідних документів, до кінця 2020 року довідки видаватимуть безпосередньо старости, свідоцтва про смерть та народження – Галицький та Рогатинський відділи державної реєстрації, українські паспорта також у Галичі і в Рогатині, а от по закордонні паспорти уже можна звертатися безпосередньо до ЦНАПу Бурштинської ТГ.

  Керуюча справами виконавчого комітету Надія Кицела зазначила, що вчинення нотаріальних дій (посвідчення заповітів, довіреностей; засвідчення вірності копій документів і виписок з них, справжність підпису на документах) залишається за сільськими радами.

 • Перший заступник міського голови Ростислав Стасько обговорив із старостами процедуру реорганізації сільських рад та порядок роботи відповідної комісії щодо інвентаризації та прийняття Бурштинською міською радою майна, активів та зобов’язань сільських рад.

  Нагадаємо, що у Бурштині працівників «Житловика» відправили у вимушені відпустки

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!