ДСНС створює єдину інформаційну систему захисних споруд цивільного захисту

 • Називатиметься вона «Облік і візуалізація фонду захисних споруд цивільного захисту».

  Державна служба з надзвичайних ситуацій створить інформаційну систему, за допомогою якої можна буде знайти найближче укриття.

  Про це на брифінгу у Military Media Center повідомив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктор Вітовецький.

  За його словами, впровадження системи надасть громадянам можливість бачити найближчі та найзручніші для них укриття на єдиному ресурсі зі зручним інтерфейсом.

  До адміністрування системи планується залучити представників обласних, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також територіальних органів ДСНС.

  Надалі цю систему планується інтегрувати в мобільний застосунок «Дія». Відповідні переговори відомство наразі веде з Міністерством цифрової трансформації, повідомив Віктор Вітовецький.

  «Це перспектива ну декількох, можливо, днів чи тижнів, і ми зможемо побачити цей ресурс», – зазначив представник ДСНС.

  Віктор Вітовецький також зазначив, що офіційна державна база укриттів відрізнятиметься від аналогічних продуктів які сьогодні функціонують в інформаційному просторі, оскільки її наповнення і верифікація, а також вимоги до адміністрування будуть чітко регламентовані.

  Читайте також: Інфляція цього року не перевищить 8-9%, – Шмигаль

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!