Дві дівчини з Прикарпаття перемогли у конкурсі “Міні Міс Україна 2017”

У Києві відбувся фінал XIX Національного дитячого фестивалю моди і таланту «Міні Міс Україна-2017». Перемогу в ньому у віковій категорії 8-9 років здобула учасниця з Прикарпатя Ксенія Шевченко.

Загалом у конкурсі брало участь 30 учасниць з різних куточків нашої країни. Серед них дві мешканки Івано-Франківська — Вероніка Алєксєєва та Ксенія Шевченко, інформують “Вікна”.

Перемогу в “Міні Міс Україна-2017” у віковій категорії 8-9 років здобула Ксенія Шевченко, яка є ученицею третього класу Івано-Франківської ЗОШ №5.

Ксенія буде представляти нашу країну на світовому конкурсі Mini miss of the World, який відбудеться в Греції.

Дівчата ретельно підготувалися, тому гарно проявили себе в чотирьох виходах. Але найважливішим був конкурс талантів, де діти демонстрували свої вміння.

Вероніка Алєксєєва співала пісню «Небо», а Ксенія — «Тry everething» з репертуару Шакіри, виконанням якої змогла запалити весь зал.

Ще одним конкурсним завданням було підготувати соціальний проект, який дівчата змогли б реалізовувати у майбутньому і з цим завданням конкурсантки справилися на відмінно, що теж додало їм балів на конкурсі.

Також, за інформацією “Вікон”, перемогу святкувала і калушанка Діана Сурмей, яка нещодавно виборола звання “Міні-міс Прикарпаття”. Юна красуня привезла додому три перемоги, виступаючи у віковій групі 10-12 років: “Кубок за соцпроект” за І місце, срібну нагороду у “Міні Міс України-2017” та приз глядацьких симпатій.

20 червня Діані виповниться 13 років. Вона навчається у  Калуській спецшколі І-ІІІ ступенів №2.

Семирічна калушанка Юліана Морис у своїй віковій категорії отримала “бронзу”, аВікторія Шинкар у віковій групі 13-15 років — “Міс Талант”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!