Двом туристам у Карпатах знадобилась допомога рятувальників

 • Вчора, 9 травня, о 14:23 до рятувальників Ворохти надійшло повідомлення від керівника групи туристів з Сумської області, м. Шостка.

  Стало відомо, що під час руху полониною Блажів біля масиву Малий Горган одному з туристів стало погано і він не може самостійно продовжити рух, потрібна допомога в транспортуванні. Мобільний зв’язок з групою підтримувався. О 14:55 рятувальники ПРВ Ворохта (5 чол., 2 од. тех.) виїхали для проведення аварійно-рятувальних робіт. О 16:55 вони прибули в зазначене місце для надання допомоги, проте туристів на місці не було.

  Зв’язавшись з керівником групи, стало відомо, що група туристів самостійно спустилася з гори до тимчасового місця проживання та допомога рятувальників не потрібна. Рятувальники ПРВ Ворохта повертаються до місця постійної дислокації.

  Крім того, о 21:00 до рятувальників поступило повідомлення від жителя м. Мерефа Харківської області про те, що його син, перебуваючи на горі Говерла, втратив орієнтування та потрібна допомога в його пошуку.

  Зв’язок з туристом був відсутній. О 21:20 рятувальники ПРВ Ворохта (Заросляк) вийшли для проведення аварійно-рятувальних робіт заблукалого туриста. О 21:50 заблукалий турист вийшов на зв’язок та повідомив, що самостійно спустився з г. Говерла, перебуває в тимчасовому місці проживання (готелі), допомога рятувальників йому не потрібна.

  Читайте також: Прикарпатця, якого розшукувала поліція, знайшли мертвим у річці

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!