Двоє дітей-сиріт із Прикарпаття отримали житло

  • Вчора, 8 листопада, отримали ключі від двокімнатної квартири та документи на право власності двоє дітей-сиріт Назар та Наталія, колишні жителі селища Брошнів-Осада Рожнятівського району, а тепер села Студінка, що на Калущині. Обидвоє дітей виховувалися у прийомній сім’ї.

    Роботу щодо пошуку житла здійснила служба у справах дітей Рожнятівської райдержадміністрації. При цьому пропонувалося декілька варіантів, проте остаточне рішення приймали діти.

    Зауважимо, що на виконання регіональної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки з обласного бюджету виділено кошти в сумі 373,6 тис. грн та з Рожнятівського районного бюджету 100 тис. грн.

    Для вручення ключів та документів на право власності прибули рожнятівські та обласні посадовці. Були присутніми й прийомні батьки, представники центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, соціального гуртожитку тощо.

    Читайте також: Діти-сироти з Богородчанщини відвідали Польщу

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!