Двоє калушан померли у ЦРЛ від коронавірусу

 • Станом на 15 вересня, від коронавірусної хвороби на Калущині померла вже 41 людина. Дві смерті додалися за добу 14 вересня.

  Як повідомила медична директорка Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, 8 вересня в лікарні померла жінка 1961 року народження з Калуша. Її госпіталізували 31 серпня, пишуть “Вікна”.

  А 13 вересня в Калуській ЦРЛ помер чоловік 1945 року народження, теж із Калуша. Його госпіталізували 6 вересня. До статистики смертності від коронавірусу їх включили після того, як лікарня отримала позитивні результати ПЛР-тестів.

  Із 41-го померлого від коронавірусу на Калущині, 25 – чоловіки і 16 – жінки. 28 померлих – мешканці міста Калуша, 13 – з сіл Калуського району.

  Усі померлі від коронавірусу на Калущині – віком від 40 років. Троє осіб – віком 40-50 років, одинадцять – 50-60 років, решту – старші за 60 років. Семеро хворих померли у квітні, один – у травні, двоє – у червні, п’ятеро – у липні, сімнадцять – у серпні і вже дев’ятеро – у вересні.

  Станом на 15 вересня в Калуській ЦРЛ є 124 хворих із пневмоніями, з них 70 – мешканці міста Калуша, 7 – іногородні, решту – з Калуського району. 80 хворих мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби, 44 – з підозрами.

  Читайте також: Коломийщина може вийти із “червоної” зони карантину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!