“Дихають самостійно”: стан постраждалих на Бурштинській ТЕС стабілізувався

 • Станом на 10:30 30 листопада двом працівникам Бурштинської ТЕС з опіками 30% та 60% провели операцію з очищення шкіри та перевели в реанімацію, де вони пробули ніч.

  Про це повідомили на сторінці ТЕС у соцмережі.

  “Інформуємо вас про стан потерпілих хлопців під час інциденту з викидом гарячої пари, що стався 28 листопада.  Двом працівникам станції з опіками 30% та 60% провели операцію з очищення шкіри та перевели в реанімацію, де вони пробули ніч. Зараз їхній стан оцінюють як стабільний, дихають хлопці самостійно, тиск теж тримають самостійно. Їм планують робити перев’язки”, – кажуть на станції.

  Додатково адміністрація Бурштинської ТЕС організувала для потерпілих здачу крові та забезпечила необхідними препаратами. Представники станції зараз перебувають у лікарні.

  “Двоє хлопців з “Галременерго”, які перебувають у Бурштинській лікарні, почуваються добре, загрози життю немає. В одного з них – опіки обох рук, а у іншого – однієї. Станція тримає ситуацію на контролі та знаходиться на постійному зв’язку з лікарями і родичами. Тримаємо кулаки за колег”, – додають у пресслужбі Бурштинської ТЕС.

  Нагадаємо, на енергоблоці №7 котельно-турбінного цеху ВП “Бурштинська ТЕС” АТ “ДТЕК Західенерго” через розрив екранної труби діаметром 60 мм на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!