Експерт розповів, що означає зустріч Трампа з Клімкіним

 • Мета зустрічі Дональда Трампа з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним – запевнити Україну, що антиросійські санкції зберігаються, але і Києву при цьому треба також працювати: проводити внутрішні реформи, боротися з корупцією.

  Таку думку сайту “24” висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

  Це знак, яким США показують, що готові до співпраці з усіма – Росією, Україною, але Вашингтон вибиратиме той варіант, який вигідний американським національним інтересам,
  – говорить політолог.

  Читайте також: Тріумф Республіканців: Америка Має Президента

  При цьому Постоловський вважає, що існує висока ймовірність того, що США можуть приєднатися до переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі в Нормандському форматі. І в такій зміні формату може бути зацікавлена Росія. Як зазначає експерт, Мінські домовленості не працюють. Росія диктує свої умови, і не заважає на все те, що говорять Німеччина, Франція і Україна. Путін не бачить в них рівних собі партнерів по переговорах.

 • “У Трампі Кремль бачить силу, і в цьому контексті може діяти за принципом обирати менше зло, щоб виграти в іншому питанні. Тобто Путін може погодитися на участь США в Нормандському форматі і виторгувати щось по Україні, Балканах, Сирії, співпрацю у протистоянні Китаю”, – наголошує Сергій Постоловський.

  Нагадаємо, 10 травня у Вашингтоні відбулися зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом країни Майклом Пенсом. Як повідомили в Білому домі, США та Україна працюватимуть над мирним вирішенням конфлікту на Сході України.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!