Експерти розповіли, як у Франківську депутати міської ради проводять прийом громадян

 • Громадська організація «Центр Політичних Студій» дослідила, як депутати Івано-Франківської міської ради проводять прийом громадян.

  Результатами своїх досліджень активісти поділилися сьогодні, 9 червня, на пресконференції, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Як розповідає експерт організації Михайло Джогола, оцінюють якість роботи депутатів за 23 критеріями.

  «Значні зміни у порядок прийому громадян внесли карантинні обмеження. Як встановили експерти, абсолютна більшість депутатів здійснює прийом громадян, обираючи альтернативні способи спілкування з жителями своїх міст та запроваджуючи додаткові безпекові заходи», – говорить Михайло Джогола.

  Він зазначає, що депутати почали працювати краще. Так, у Франківську через карантин, не можна було проводити прийом, тому з депутатами та помічниками можна було зв‘язатись по телефону чи через соціальні мережі.

  Директор «Центру політичних студій» Віталій Світлик говорить, що мешканці мають звертатись з проблемами до депутатів місцевих рад та додає, що зараз здійснюється моніторинг, і експерти дивляться за тим, як проводяться прийоми, і чи звітують депутати про свою діяльність.

  «Зміни бачимо колосальні, із 10 депутатів лише двоє ігнорували і не приходили на прийом, а зараз – це дуже поодинокі випадки», – каже Світлик.

  До слова, кампанія з оцінки роботи депутатів місцевих рад відбувається у 16 містах України уже п’ятий рік.

  До теми: Доходи та статки: експерти показали, як живуть франківські депутати 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!