Електронна черга: у Франківську набір першокласників відбуватиметься по-новому

 • З першого березня в Івано-Франківську розпочинається електронна реєстрація дітей до  перших класів закладів загальної середньої освіти.

  Відповідне рішення сьогодні, 28 січня, прийняла сесія міської ради.

  «Реєстрація дозволить чітко та прозоро зараховувати дітей у навчальні заклади», – наголосив директор департаменту освіти і науки МВК Ігор Максимчук

  Згідно з рішенням, проводитимуть електронну реєстрацію дітей до перших класів з використанням технологій blockchain (Bloqly https//school.bloqly.com/#/).

  Тепер зарахування дітей проводитиметься виключно після електронної реєстрації. Щодо самої процедури, то електронна реєстрація та зарахування дітей на навчальний рік через нову систему здійснюється у два етапи: з 1 березня до 31 травня; після 1 червня (виключно на вільні місця).

  Зарахування дитини до 1 класу закладів загальної середньої освіти здійснюється наказом його керівника на підставі зарахування відповідно до електронного реєстру.

  Для батьків розроблена покрокова інструкція із поясненнями як саме зареєструвати дитину. Варто також додати, що батькам, які вже подали всі належні документи для вступу дітей до школи, також необхідно зареєструвати їх і в електронній системі.

  Читайте також: Франківські депутати просять уряд скасувати обмеження на проїзд у громадському транспорті

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!