Фільм “Брати. Остання сповідь” вийшов онлайн гуцульською мовою

 • Драму “Брати. Остання сповідь” режисерки Вікторії Трофіменко офіційно виклали онлайн.

  Фільм “Брати. Остання сповідь” став дебютом на великому екрані для Романа Луцького (“Сторожова застава”, “Секс і нічого особистого”, “Віддана”) та Миколи Берези (“Тіні незабутих предків”, “#Selfieparty”, “Червоний”). У картині також зіграли: Наталія Половинка, Олег Мосійчук, Віктор Демерташ, Вероніка Шостак, Орест Ягиш, Юрій Денисенков, інформує cinema.in.ua.

  В основі фільму “Брати. Остання сповідь” історія любові та ненависті двох братів, які доживають віку в гірському селі. Сценарій написаний за романом “Джмелиний мед” шведського письменника Торґні Ліндґрена — члена Академії, що присуджує Нобелівську премію з літератури. Авторка сценарію та режисерка Вікторія Трофіменко перемістила місце дії роману в Українські Карпати.

  За сюжетом, двоє братів-гуцулів завжди ділили все на двох: матір, іграшки, право називатися найкращим, одну жінку, одного сина. Але в їхньому житті сталася подія, після якої вони не розмовляли 40 років. В їхнє провінційне містечко приїздить письменниця, яка читає в місцевому монастирі лекцію про святих та юродивих. Серед слухачів – дід на ім’я Войтко. Письменниця поступово входить у життя Войтка та знайомиться з його братом. Вона стає сполучною ланкою між двома братами, сенс життя яких полягає в протиборстві: хто довше проживе й не потішить іншого своєю смертю.

  Переглянути фільм тепер можна на онлайн-платформі “Takflix”. Артхаусна кінокартина доступна на всіх територіях світу мовою оригіналу (гуцульска говірка) з українськими субтитрами. Щоб досягнути автентичної вимови актори працювали з професійними етнографами та мовознавцями. 

  “Брати” стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу “А” — в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому фільм отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка.

 • Більшу частину фільму було відзнято в Карпатських горах у селищі Синевирська Поляна, павільйонні зйомки проходили у Києві. В український широкий прокат фільм “Брати. Остання сповідь” вийшов 24 вересня 2015 року.

  Нагадаємо, юні актори з Коломиї здобули Гран-прі на Всеукраїнському заході.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!