Фільм “Вишиті свободою” про війну в Україні покажуть у Берліні

 • Скорочену версію документального фільму “Вишиті свободою” про повномасштабну війну в Україні покажуть в рамках Berlin Economic Forum, який проходитиме з 6 по 10 березня.

  Про це розповіла шоуранер стрічки, акціонер IBOX BANK та CEO міжнародної платіжної системи LEO Альона Шевцова, передає УНН.

  У стрічці “Вишиті свободою” використані реальні документальні кадри початку повномасштабного вторгнення – відеосвідчення бомбардувань, знищених українських міст, розповіді очевидців. Однією з героїнь фільму стала мама захисника “Азовсталі” Дмитра Козацького з позивним “Орест”.

  Також у фільмі розповідається, як IBOX BANK та LEO організовували релокацію своїх співробітників на Захід України та до Польщі.

  Нині творці фільму ведуть переговори з компанією Netflix щодо показу стрічки на стрімінговій платформі. Зокрема, вирішуються питання щодо технічних характеристик фільму, аби він відповідав стандартам Netflix.

  “Було стільки моментів, що ми пережили. І я зрозуміла, що нам потрібно це структурувати, систематизувати, бо це все забувається. Це хронологія, за якою наші діти та онуки, які будуть дивитися цей фільм, будуть знати, що ми переживали та відчували. Тільки кіноплівка може це зберегти та передати через покоління. І звісно ми хотіли донести це до мас, до всього світу і всіх континентів. Тому наше завдання було підписати контракт із Netflix, щоб стрімінгова платформа показала наш фільм. Нині ми з ними в діалозі. Ми отримали технічні характеристики для фільму, і наша команда зараз підготовляє все, щоб наш фільм відповідав параметрам Netflix. І, дай Боже, він буде готовий для всієї аудиторії більш як 5 мовами світу”, – розповіла Альона Шевцова.

  До теми: Фільм франківської режисерки отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!