FIЇNKA заспівала разом з Іваном Поповичем

 • Вона знає цю його пісню ще з дитинства.

  Амбасадорка Гуцульщини FIЇNKA (справжнє ім’я Ірина Вихованець) з дитинства співає, грає на скрипці. У 2019 році створила гумористичний проєкт «Ліжник ТВ», в якому вона є ведучою, режисеркою та сценаристкою. Того ж року дебютувала як співачка FIЇNKA. Її найперший та найвідоміший сингл – «Груба». Вирісши автентичною гуцулкою, Ірина популяризує гуцульський колорит, елементи місцевої говірки, використовує діалект у мові творів та гумористичних скетчів на «Ліжник ТВ».

  19 травня відбудеться прем’єра нової пісні виконавиці FIЇNKA та легенди – Івана Поповича.

  Пісню Івана Поповича на вірші Андрія Демиденка «Гуцулянка» вона почула ще в дитинстві. І їй завжди здавалося, шо ця пісня про неї. Особливо рядок «чічко-прехороша» описував її в дитинстві.

  “Ця пісня не така популярна,як багато інших хітів Івана Дмитровича. Але одного дня, їдучи в Карпати, слухаючи Поповича, як я то люблю робити – звучить «Гуцулянка» і я подумала- цікаво, а шо би гуцулянка заспівала тому леґіню, але так правдиво на діалекті. Тоді ж я й вирішила, шо хочу дует з Поповичем. За декілька днів я вже поїхала до нього на концерт в Коломию аби попросити дозвозу зробити кавер і він погодився. Пройшов якийсь рік. І ось вона «Гуцулянка» в переспіві Фіїнки”, – розповідає співачка.

  Нова пісня доступна на всіх цифрових майданчиках.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!