Фраківець хоче, щоб йому дали дозвіл на індивідуальне опалення, бо не може оплачувати рахунки

Сьогодні, 4 березня, в Івано-Франківську відбувся особистий прийом громадян у міського голови Руслана Марцінківа. Проте згодом його замінив перший заступник Микола Вітенко.

На прийом прийшов житель Вовчинецької Василь Графійчук. Чоловік зазначив, що він не може платити за тепло, хоча і має субсидію. Тому він хоче отримати дозвіл на індивідуальне опалення.

«Жінка хворіє весь час і я не можу собі раду дати», – сказав франківець та попросив дозвіл.

Проте йому пояснили, що є певні правила надання дозволів на відключення від централізованого теплопостачання. Тобто зараз можна відключитись або всім будинком, або стояком. Крім цього Микола Вітенко зазначив, що у нас прийнятий закон, який прочує отримання дозволу,проте він наразі відтермінований.

«Ми дамо «Теплокомуненерго» доручення, щоб там підготували документи, хто відключений і хто має дозвіл», – сказав Вітенко.

Також він додав, що після отримання документів вони мають зібратись збори і обговорити питання відключення всім будинком, стояком або чекати травня, коли вступить у силу новий закон.

Новий закон «Про житлово-комунальні послуги» дозволить власникам квартир у багатоквартирних будинках за певних умов від’єднатись від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води. Закон було ухвалено у парламенті 9 листопада. Тексті закону розміщений на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, Франківка погрожує скоїти самогубство, якщо їй не дадуть дозвіл на індивідуальне опалення

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!