Франківчанка Людмила Лузан – срібний призер чемпіонату Європи з веслування

• Франківчанка Людмила Лузан здобула дві срібні нагороди на чемпіонаті Європи з веслування на каное серед юніорів, що завершився у румунському місті Басков.

Івано-Франківськ на змаганнях представляли два спортсмени – Людмила Лузан та Михайло Мандзюк. До Румунії вони їхали, сподіваючись на нагороди, пише sport.if.ua.

На жаль, Михайло Мандзюк не зміг здобути нагороди, ставши четвертим у складі української команди, відставши від приозвого місця всього на півсекунди.

А от Людмила Лузан вкотре підтвердила свій високий клас. Спочатку в заїзді на 500 м наша спортсменка посіла друге місце з результатом 2:18.352, а через кілька годин у фіналі на 200 м повторила свій результат, завоювавши срібло з часом 48.904.

Нагадаємо, нещодавно наші спортсмени стали призерами на чемпіонаті світу в Португалії.