Франківчанка Тетяна Михайлова, яка збила трьох людей, не шкодує що «переїхала селфіка»

 •  В Івано-Франківському обласному наркологічному диспансері, що на вул. Млинарській сьогодні, 23 липня, патрульні затримали Тетяну Михайлову, яка у квітні збила трьох людей на вул. Крихівецькій.

  Сюди її привезли, оскільки жінка у стані алкогольного сп’яніння кидалась під машини на вул. Сахарова. Медики забрали Тетяну Михайлову та повезли в заклад охорони здоров’я, щоб заспокоїти.

  За інформацією патрульної поліції, жінка сиділа на траві та заводила нелюдськими голосами. Оскільки Тетяна Михайлова відмовилась від освідування на алкогольне сп’яніння, то патрульні відвезли її у відділок поліції на вул. Бельведерській.

  Жінка проводилась дуже агресивно, кидалась на патрульних та працівників наркодиспансеру, тому її одягнули в кайданки.

  Потім у міський відділ поліції приїхав адвокат Михайлової, який стверджував, що жінка три дні п’є антидепресанти.

  У відділку Тетяна Михайлова заявила, що не шкодує, що «переїхала селфіка». Патрульні на жінку склали протокол за “дрібне хуліганство”, “появу в громадському місці у нетверезому стані” та “злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського” та відпустили додому.

  Нагадаємо, у квітні перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння вона збила трьох людей, один із них був поліцейським. Її випустили з СІЗО під заставу у розмірі всього 256 тисяч гривень. 

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!