Франківець з гумором просить мера втрутитися в ситуацію із забудовою на Валах

 • Житель Івано-Франківська звернувся у соцмережі до міського голови Руслана Марцінківа із проханням втрутитися в скандал із забудовою на Валах.

  Нагадаємо, мешканці Івано-Франківська виступають проти будівництва церкви. Йдеться про новий храм Святого Миколая УГКЦ, який незабаром розпочнуть будувати на найвищому пагорбі міських валів позаду Палацу Потоцьких, де колись працювало панорамне кафе «Казка». Франківці просять владу заборонити спорудження церкви у цьому місці, адже вали – це зелена зона, громадський простір та історичне місце.

  Один із жителів із гумором звернувся до міського голови на сторінці Зробімо казку на Валах:

  “Будьмо щирі: за тривалий час існування даної групи ані численні публікації в пресі, ні обурення містян, ні навіть електронна петиція не привернули стільки уваги до проблеми знищення Валів забудовою. А ви створили ТАКИЙ ажіотаж – за лічені години (я про події на озері). Пане Руслан, гадаю, достатньо буде одного вашого візиту на валівську будову. Вам підпорядковані Муніципальна Варта Івано ФранківськМуніципальна інспекція з благоустрою тощо. Один Ваш наказ – і паркан може зникнути «сам собою»”, – зазначає Pavlo Telychko у повідомленні, яке він назвав фейлетоном.

  Франківець зауважив, що міський голова володіє всіма силами, щоб допомогти зупинити забудову Валів і місто від цього лише виграє: жителі отримають зелену зону, призупинять розкопки тощо.

  “Діти цілого міста кататимуться на санчатах чи ласуватимуть горіхами – разом з Вашими. І як Вам буде приємно, коли вони приходитимуть додому, кажучи: «Тату, що ти таке зробив, що про тебе з такою вдячністю все місто говорить?!».

 • Любов не купиш, пане мер. Ми можемо Вам допомогти отримати її в дар! Приєднуйтесь до нас! Зробіть усім нам новорічний подарунок!
  Зробімо казку на Валах!”, – йдеться у дописі.

  Нагадаємо, Франківці з мером молилися біля хреста на озері за мир та порозуміння

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!