Франківець у суді виборов право отримати водійське посвідчення

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов іванофранківця до Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС.

  Як повідомляється в матеріалах справи, позивач пройшов навчання за програмою підготовки водіїв транспортних засобів категорії “В”, про що йому видали свідоцтво серії СВЕ від 2019 року, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на сторінку суду.

  Однак, листом від 13 серпня 2021 відповідач відмовив йому у допуску до складання іспитів на отримання посвідчення водія категорії “В”, на підставі свідоцтва серії СВЕ, мотивуючи це тим, що з часу закінчення навчання пройшло більше, ніж два роки.

  У рішенні Івано-Франківського адмінсуду зазначається:

  “Щодо спірних правовідносин слід застосовувати нормативно-правовий акт, який діяв на момент їх виникнення, а саме в час отримання позивачем свідоцтва СВЕ. Зокрема у Постанові КМУ №340 від 1993 року було передбачено, що якщо особа з будь-яких причин не склала іспити в сервісному центрі МВС, видане свідоцтво про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів вважається дійсним протягом 10 років з дня закінчення закладу”.

  Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

  До теми: прикарпатець понад рік їздив із роздрукованими на принтері правами

  На зображенні може бути: текст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!