Франківець заявив поліції, що в ОСББ “Китайська стіна” відмивають гроші

Сьогодні, 26 грудня, в Івано-Франківську розповіли про життя найбільшого ОСББ міста під назвою “Китайська стіна”.

На прес-конференцію завітала голова ОСББ “Китайська стіна” Оксана Іванюк та депутат міської ради Стефан Магас. Вони займаються будинком на вулиці Хоткевича, 54, який через великі розміри свого часу “назвали” в честь китайської пам’ятки архітектури.

“Ще до того, як я став депутатом свого округу, я знав про усі проблеми будинків: де які є несправності, що тече. Зокрема, знав про проблеми у найбільшому будинку на 466 квартир, який згодом ми і назвали “Китайська стіна”. Коли я запропонував жителям цього будинку створити ОСББ – погодилися 80%, я був вкрай здивований”, – розповідає Стефан Магас.

Він згадує, що розпочинати цей шлях було складно, адже ніхто не проходив навчання, не було досвіду, не знали, як керувати. Згадав депутат і про одного чоловіка з будинку, який постійно конфліктує з керівництвом ОСББ – а недавно навіть написав заяву у поліцію, заявивши, що в будинку “відмивають гроші”.

«Цей чоловік з самого початку створення ОСББ був незадоволений. Потім він подав заяву в поліцію – мовляв, ми тут гроші відмиваємо. Мені сказали підготувати усі документи, кошториси, протоколи, усі виписки по рахунках. Ми все зробили і надали. Поліція провела перевірку, за результатами якої в документах ОСББ все виявилось добре, порушень не виявили і кримінальну справу не відкрили», – розповів Стефан Магас.

Нагадаємо, в 2017 році “Китайську стіну” визнали кращим ОСББ Івано-Франківська

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!