Франківщина і Закарпаття спільно працюватимуть над розвитком туризму

 • Івано-Франківська облдержадміністрація приєдналась до Меморандуму про співпрацю щодо підтримки функціонування Центру сталого туризму українських Карпат, створеного у рамках реалізації проекту «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах».

  Про це інформують в Івано-Франківській ОДА.

  Меморандум підписали з метою об’єднання зусиль всіх сторін щодо написання та підготовки проєктів, реалізація яких сприятиме розвитку сталого туризму в українських Карпатах; створення інфраструктури для пріоритетного напряму місцевого економічного розвитку – туризму; здійснення впливу на економіку менш розвинених територій Карпат, розроблення та впровадження заходів щодо збереження і відновлення історико-культурної, природної спадщини Карпатського регіону; розроблення та впровадження спільних національних, транскордонних, транснаціональних проєктів у галузі сталого туризму; промоція сталого туризму та покращення туристичного іміджу регіону українських Карпат тощо.

  Довідково: Проєкт «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах» реалізовується Агенцією регіонального розвитку Закарпатської області. Загальна ціль проекту – забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах – Карпатської туристичної платформи – у відповідності до Протоколу зі сталого туризму до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, – буде досягнуто шляхом реалізації конкретних цілей:

  1. Створення та запуск роботи Центру сталого туризму українських Карпат.
  2. Створення інфраструктури для пріоритетного напрямку місцевого економічного розвитку – туризму.
  3. Поглиблення міжрегіональної та міжнародної співпраці в рамках Карпатської конвенції та промоція сталого туризму у регіоні.

  До теми: Зимову подорож Карпатами показали з кабіни машиніста (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!