Франківська письменниця Ольга Деркачова отримала відзнаку на конкурсі малої прози

 • Другий всеукраїнський конкурс малої прози “Open World” визначив переможців.

  Переможцями конкурсу стали Анатолій Марущак з Херсона, киянин Володимир Святненко та представник Харківщини Арсеній Троян, які отримають грошові винагороди в розмірі відповідно 10 тисяч, 7500 і 5 тисяч гривень, повідомляє  “Читомо”. 

  Спеціальні відзнаки отримали Ольга Деркачова з Івано-Франківська та Ірина Притика з Київщини — для них передбачені матеріальні заохочення відповідно 3 і 2 тисячі гривень.

   

  Також повідомляється, що цьогоріч на конкурс надійшло майже пів тисячі робіт від авторів не тільки з України, а й Канади, Франції, Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Італії та Іспанії. Серед учасників були як відомі автори, так і початківці.

   

  Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані в колективній збірці за результатами конкурсів 2019-го та 2020-го років. Перша збірка вийде у 2021 році, буде представлена в Україні та за її межами. Оповідання переможців також перекладenm англійською та ][ запропонують іноземним літературним журналам. Усі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

   

  Нагадаємо, що у Франківську Ольга Деркачова ознайомила студентів Університету третього віку з сучасною поезією

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!