Франківська письменниця продає на аукціоні книгу, щоб підтримати “Читомо”

 • Письменниця Ольга Деркачова продає свою збірку оповідань “Пальто британської королеви”.

  Її разом із автографом та ексклюзивним побажанням отримає той, хто готовий підтримати культурно-видавниче медіа “Читомо“, яке вже 13-ий рік інформує нас про культуру читання та мистецтво книговидання України та світу.

  Стартова ціна книжки, як пише у фейсбук авторка, 100 грн. Крок підвищення: 50 грн. Максимальна вартість – необмежена, передає Галицький кореспондент.

  Ціни пропонуйте тільки в коментарях. Аукціон триватиме три доби з моменту першої ставки. Переможцем стане той, хто на момент завершення аукціону запропонує найвищу ціну.

  “Отримання лоту – Новою Поштою. Якщо ви з Івано-Франківська, передам книжку особисто і пригощу кавою”, – пояснює Ольга Деркачова.

  Також Читомо можна підтримати напряму: на сайті через кнопку «Підтримати проєкт» (chytomo.com), долучившись до спільноти на Patreon (patreon.com/chytomo), банківським платежем (Громадська організація «Культурно-видавничий проект «Читомо»», АТ КБ «Приватбанк», р/р: UA043052990000026008045020664, ЄДРПОУ: 41665276. Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога) або переказом на картку (Приват: 4149439015239134, Mono: 5375414122544967).

 • До слова, “Пальто британської королеви” – це збірка оповідань Ольги Деркачової не про монархію, не про ціни на пальта та особливості їхнього пошиття і не про королев… Майже не про це… Вона про любов, яка іноді не довготерпить, про ніжність, що вбиває, про тих, від кого не втечеш. Ці оповідання про надію, що хтось галантно розкриє парасольку або накине на змерзлі плечі пальто тому, хто потребуватиме. І для цього не конче треба кохання, достатньо просто бути людиною і просто спитати: «Чим я можу допомогти?» Хоча… Коли є кохання, теж не так вже й зле.

  Читайте також: У Коломиї проводять благодійний аукціон зустрічей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!