Франківські атовці розповіли, чому ветеранів використовують у передвиборчій агітації

 • Сьогодні, 28 січня, в Івано-Франківську Міська Асоціація учасників АТО провела прес-конференцію, щоб обговорити гострі, важливі теми для учасників бойових дій і суспільства.

  Основною темою стала політика і ветерани АТО.

  Ветеран Андрій Фармуга розповів, що виборчий процес почався і до агітації залучають учасників бойових дій.

  “Я думаю всі відслідковували форум, на якому Юлія Тимошенко раптово стала “кіборгом” і на сцену вийшли ветерани. Серед них справді були учасники. Це була організація “Побратими України” і після цього люди районами почали покидати організацію – для багатьох це стало несподіванкою. Я думаю, це тільки початок. Ці вибори, це останній шанс витиснути з ветеранів все, що може допомогти рейтингу”, – зазначив Андрій Фармуга.

  За його словами, через 5 років, на наступних виборах атовці вже не будуть учасниками політичних процесів.

  “Ми є певними конкурентами для політиків. Більше людей мають прихильності до учасників АТО”, – наголосив ветеран.

  Василь Андріїв розповів, що спілки учасників АТО мають бути абсолютно аполітичними. Відтак цю позицію прийняли на загальних зборах Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО і задекларували. Кожен учасник, керівник організації зможе особисто підтримати політичну силу, склавши попередньо свої повноваження.

 • “Ми бачимо, що нас хочуть розколоти. Ми хочемо, щоб це було чітко сформульовано: ветерани є ветерани, а політики є політики. Ні більше, ні менше”, – наголосив Василь Андріїв.

  Він, втім, зазначив, що атовцям не заборонено йти у політику, це їхнє право, але спілка сподівається, що вони йтимуть у політику як самовисуванці, а не підтримуючи партії, котрі показали не найкраще себе в Україні. Також Андріїв закликав людей впевнено і свідомо робити вибір на виборах.

  Нагадаємо, Святослав Вакарчук нарешті відповів, чи піде у президенти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!