Франківські депутати не продовжили оренду ділянки біля озера компанії “Гаразд”

 • Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківську відбувається позачергова сесія міськради. Першим питанням у порядку денному стало продовження оренди компанії “Гаразд”.

  “До нас надійшла заява про продовження договору оренди біля озера. Ми маємо розглянути це питання протягом місяця. Прийняти чи відхилити, але я пропоную внести його до порядку денного. В мене є пропозиція відмовити”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  32 депутати проголосували за те, щоб відмовити компанії у продовженні оренди.

  Нагадаємо, міський голова  Івано-Франківська та депутати міської ради влаштували кілька заходів, аби не дати продовжити забудову. Зокрема, як повідомляв “Галицький кореспондент”, депутати влаштували прийом громадян на місці забудови, освятили хрест, на місці якого обіцяють збудувати храм та встановили новорічну ялинку.

  Також читайте про те, що через юридичну “тяганину” з підприємцем, який свого часу отримав ласий шмат землі на території озера в оренду, міська рада призупинила розгляд нового генерального плану Івано-Франківська на невизначений період. Про це у статті – «НеГАРАЗДи» з озером.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!