Франківські депутати вимагають закрити кордон з Росією та націоналізувати майно російського бізнесу

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента, ВРУ та Кабміну із вимогою негайно закрити кордон з Росією та Білоруссю та ввести воєнний стан на території Донецької й Луганської областей.

  Відповідне звернення було прийняте сьогодні, 23 лютого, на сесії міської ради, пише “Галицький кореспондент”.

  “Зараз парламенту необхідно невідкладно проголосувати постанову про розірвання дипломатичних відносин з агресором. Проєкти постанов № 7093 та № 7095 про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією та про звернення Верховної Ради України до Президента України щодо оголошення воєнного стану на території Донецької та Луганської областей, припинення транспортного сполучення з Російською Федерацією та закриття державного кордону з Республікою Білорусь та Російською Федерацією зареєстрований вчора у парламенті народною депутаткою від Івано-Франківська Оксаною Савчук”, – кажуть франківські депутати.

  Також вважають, що влада повинна негайно збільшити фінансування оборонних витрат та негайно звернутися до міжнародних партнерів про невідкладне прийняття найжорсткішого пакету санкцій проти Росії.

  “Вимагаємо також, щоб на законодавчому рівні ухвалити рішення про автоматичне позбавлення українського громадянства тих осіб, що набули російське. Вимагаємо від уряду та парламенту націоналізувати майно російського бізнесу і колаборантів в Україні”, – наголошують обранці.

  Також рекомендують відкрити кримінальні провадження проти всіх депутатів держдуми Російської Федерації які голосували за визнання «Л/ДНР», а також вищих посадових осіб, які готували це рішення.

 • Нагадаємо, 21 лютого 2022 року Президент Російської Федерації видав Укази «Про визнання Донецької Народної Республіки», «Про визнання Луганської Народної Республіки», в яких зокрема передбачається використання збройних сил Росії на території України. У ніч з 21 на 22 лютого 2022 року збройні сили Російської Федерації порушили державний кордон та територіальну цілісність України та своїми діями підтвердили факт своєї збройної агресії проти Української держави, яка триває вже вісім років (з 20 лютого 2014 року).

  Читайте також: Путін доручив ввести російські війська на окупований Донбас

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!