Франківські медики, обурені невиплатою зарплат, прийшли до мера

 • Сьогодні, 30 січня, франківські медики прийшли на прийом до міського голови Руслана Марцінківа.

  Медсестри і педіатри з міської дитячої поліклініки на Тичини обурюються – за останній місяць їм заплатили лише по 3800 гривень. Вони кажуть – обіцяні медреформою 10-15 тисяч отримали лише терапевти.

  За словами педіатра Надії Юркевич, за минулий місяць вона отримала 3317 гривень замість 14 тисяч, які їй мали б заплатити.

  Міський голова Руслан Марцінків сказав лікарям, що розуміє їх проблему, але додав, що коштами на медицину розпоряджається не міська рада.

  “Звертаємось до вас, пане мер, бо обурені діяльністю Ольги Савчук на посту керівника Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги. Вона звинувачує нас у забиранні її робочого часу та каже, що “підібрала нас у жалюгідному стані”. А зарплат так і немає”, – зачитала звернення Надія Юркевич.

  Мер звернувся до Ольги Савчук та попросив її не дискримінувати медиків. Вона сказала, що і так цього не робить.

  “Зарплату за грудень вам виплатили таку, щоб ви побачили, скільки можете заробляти, якщо укладете всі декларації. І я вважаю, що у вас зараз одні з найвищих зарплат у країні. В мене, до прикладу, вдвічі менше”, – висловилась Ольга Савчук.

  Вона також пояснила, що низька зарплата за січень пояснюється бюрократичним нюансом – декларації переоформлялися в Києві.

  Руслан Марцінків попросив Ольгу Савчук посприяти у вирішенні проблем медиків – зокрема, прискорити укладання колективного трудового договору.

  Детальніше про ситуацію читайте у нашій статті “Реформа є, зарплат немає”

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!